ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА: РАДІСТЬ БУТИ ЗДОРОВИМИ

У п’ятірці найкращих

Фармацевтична компанія ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА – виробник безрецептурних препаратів. Заснована в 1987 році в Бельгії, вже в 2013 році вона увійшла до ТОП-5 OTC-компаній Європи. У даний час ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА представлена на ринках 35 країн і володіє портфелем з приблизно 2000 лікарських засобів.

У листопаді 2014 ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА увійшла до складу американської фармацевтичної групи Perrigo Co., що дозволило компанії стати одним з 5 лідерів світового OTC-ринку.

Унікальна бізнес-модель

Девіз ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА – «Фармацевти для фармацевтів» – із самого початку вказував на унікальність бізнес-моделі компанії, яка полягає в широкій взаємодії та співпраці з професіоналами – співробітниками та власниками аптек, а через них – безпосередньо зі споживачем. Іншими складовими цієї моделі є орієнтація виключно на безрецептурні препарати, сильні позиції в певних сегментах ринку (засоби для схуднення, протизастудні, інтимна гігієна, дерматологія і косметика, педикульоз та інші), а також пристрасть до інновацій. Серед топ-брендів ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА – Solpadeine, Prevalin, XLS, Lactacyd, Dermalex, Paranix, Wartner, Zantac, TCP, Аflubin та ін.

Просування ТОП-20 глобальних брендів ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА по всьому світу, пошук і придбання інноваційних продуктів, зростання за рахунок розвитку місцевих топ-брендів, виведення на ринок нових глобальних брендів і постійне розширення мережі дистрибуції – інші елементи продуманої бізнес-стратегії ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА.

Прагнення компанії – зробити свою продукцію доступною скрізь, де вона може знадобитися. Вона повинна стати постійним супутником людей, готовим прийти на допомогу в будь-якому місці, – від аптек до спеціалізованих магазинів і супермаркетів.

«Омега Фарма» в Україні

Вперше на український ринок ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА вийшла після придбання групою «Omega Pharma» компанії «Richard Bittner AG» у жовтні 2006 року.

Сьогодні усі зусилля ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА спрямовані на те, щоб зробити якісні товари для здоров’я доступними українському споживачеві та подарувати якомога більшому числу жителів України радість від відчуття себе здоровими.

Глобальна місія «ОМЕГА ФАРМА» в Україні – перенести в країну європейські стандарти турботи про здоров’я та зробити їх доступними кожному українцеві, а також продемонструвати, що піклуватися про себе можна з радістю і задоволенням.