Наші цінності

Ми діємо по-іншому

Входження до елітного клубу компаній, які присутні на фармацевтичному ринку не один десяток років, – надихаючий приклад того, як завдяки унікальному підходу до ведення бізнесу та пристрасті до інновацій молода компанія за короткий час може посісти гідне місце серед світових лідерів.

Такий успіх ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА був визначений наперед: заснована двома молодими студентами-фармацевтами в роки, коли світ переживав черговий технологічний бум, компанія якнайкраще відповідала потребам часу. Вона стала своєрідним стартапом 90-х років ХХ століття, продемонструвавши нестандартний, інноваційний підхід до ведення фармацевтичного бізнесу, а також до вибору продуктів, ставленню до споживачів та своїх співробітників.

Пристрасть до інновацій

Інновації завжди були основною рушійною силою в розвитку та стратегії ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА. На відміну від багатьох компаній, які пропонували споживачам традиційний підхід до турботи про здоров’я і вважали його своєю головною перевагою, ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА серед перших усвідомила, що сучасний світ готовий до змін: компанія вирішила продемонструвати, що до лікування традиційних захворювань можна підійти по-новаторськи, із залученням новітніх наукових і технологічних досягнень.

Завдяки постійним інвестиціям у науково-дослідні проекти та нові технології, ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА пропонує продукцію найвищої якості, яка відповідає всім потребам клієнтів, а придбання та ліцензування інноваційних безрецептурних препаратів дозволяє компанії постійно розширювати асортимент своєї продукції.

ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА переконливо продемонструвала, що натуральні та безпечні препарати можуть бути простими в застосуванні, сучасними та привабливими. Орієнтованість на споживача, новаторський підхід до методів лікування, використання новітніх наукових досягнень при виробництві препаратів дозволяють компанії демонструвати переваги здорового способу життя величезному колу споживачів.

Радість бути здоровими

З дня свого заснування ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА прагнула дарувати своїм споживачам радість бути здоровими, забезпечуючи їх сучасними, привабливими та, головне, ефективними продуктами.

З огляду на зростаючу інформованість щодо свого здоров’я і самопочуття все більше людей переконуються, що бути здоровим – природна людська потреба.

А за допомогою препаратів ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА піклуватися про своє здоров’я можна красиво й легко – адже всі бренди компанії створювалися саме для того, щоб допомагати людям бути здоровими, не витрачаючи при цьому багато зусиль і часу та легко долаючи неприємні моменти, якими супроводжуються хвороби й нездужання.

Щире прагнення компанії – запропонувати кожній людині не тільки красиве й ефективне рішення не завжди приємних проблем, але й забезпечити її засобами, які допомагають підтримувати здоров’я і красу кожен день.

Залученість

У процесі роботи ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА приділяє велику увагу всім залученим до неї сторонам – споживачам, співробітникам, клієнтам, постачальникам, акціонерам і інвесторам, прагнучи розділити з ними свої цінності та пристрасть до інновацій.